Vítejte v NetWings

Prohlédněte si nabídku našich služeb a objevte inspirativní řešení šitá na míru.

Mám zájem

Sítě

Jsme specialisté na spolehlivý provoz sítí a serverů. Poskytneme Vám technickou podporu, zoptimalizujeme stávající stav a zajistíme servis i obnovu hardware a software.

Mám zájem

CRM, ERP

Vytvoříme Vám informační systém na míru. Naše technologie CRM pro řízení vztahů se zákazníky i ERP pro řízení firemní činnosti zefektivní Vaše podnikové procesy a zvýší jejich bezpečnost.

Mám zájem

Mobilní aplikace

Stále více uživatelů přichází na web či e-shop z mobilního zařízení. Jděte s dobou a přizpůsobte se svým klientům. Pomůžeme Vám vymyslet a vytvořit mobilní aplikaci podle představ.

Mám zájem

Fotoslužby

Nápaditá a kvalitní fotografie prodává. Nepodceňujte proto její sílu a nechte si od nás profesionálně nafotit produkty, interiéry, exteriéry či osoby. Vytvoříme pro vás virtuální prohlídku.

Mám zájem

WEBY

Kvalitně zpracovaná a dokonale fungující webová prezentace přivede nové zákazníky a zlepší Vaše ekonomické výsledky. Při vytváření webů nás nezastaví ani ty nejnáročnější představy.

Mám zájem

ESHOPY

Nechte e-shop vydělávat za Vás. Vytvoříme Vám moderní, funkční a přehledný systém, který bude jen a pouze Vaším majetkem. Nový e-shop můžete mít už za 8 týdnů.

Mám zájem

Grafika

První dojem je pouze jeden. Nechte za sebe mluvit moderní styl a originalitu. Zajišťujeme grafické práce od A do Z. Vytvoříme Vaší firmě logo, zpracujeme podobu webu i marketingových materiálů.

Mám zájem

Marketing

Odlišíme Vás od konkurence a oslovíme ty správné zákazníky. Zpracujeme průzkum trhu, vymezíme profil cílové skupiny, navrhneme marketingovou strategii i vhodné komunikační kanály.

Mám zájem

SEO

Dostaneme Vás na první stránky vyhledávačů. Díky naší optimalizaci Vás klienti na internetu snadno najdou, což výrazně zvýší Vaši šanci na úspěch.

Mám zájem

WEBHOSTING

Nespokojte se s málem. Naše vlastní datacentrum Vám garantuje webhosting s neomezeným diskovým prostorem, přenosem dat i počtem e-mailových účtů.

Mám zájem
 
Pojďte do toho s námi!

Pokud máte zájem o jakékoliv naše služby, kontaktujte nás přes formulář (níže) nebo telefonicky.
Budeme se snažit Vám odpovědět v co nejkratší době.

Prosíme, vyplňte následující formulář:
Chci být kontaktován:
nebo
Ze seznamu vyberte služby
 

Realizované projekty

V roce 2018 realizujeme následující projekty:


Top